Reklama twojego salonu w serwisie zapiszsie.com
Przestrzeń banerowa na stronie głównej zapiszsie.com

nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli salonów, producentów, dystrybutorów i wszystkich osób związanych z branżą beauty, które szukają dodatkowej reklamy dla swojej działalności.

Sprawdź poniższe kategorie, wybierz interesującą Cię formę promocji i skontaktuj się z nami.

Reklama na stronie głównej

Bannery na stronie głównej

Blok promocyjny w serwisie zapiszsie.com

Banner na stronie głównej serwisu zapiszsie.com, wyświetlany dla użytkowników w całej Polsce lub na terenie wybranego województwa. Idealny dla dystrybutorów i sieci salonów, dociera do szerokiego grona odbiorców.


Promocja Twojego salonu

Blok promocyjny dla usługi

Kafelek z wizytówką salonu, wyświetlany na stronie głównej serwisu zapiszsie.com, w sekcji Polecane Salony. Wyświetlany dla użytkowników z Twojego miasta.


Promocja usług

Blok promocyjny dla usługi

Kafelek z opisem i zdjęciem usługi, wyświetlany na stronie głównej serwisu, w sekcji Polecane Usługi. Wyświetlany dla użytkowników z Twojego miasta.

Wizytówka salonu

Darmowa wizytówka salonu

Darmowa wizytówka salonu w naszym serwisie

Wizytówka Twojego salonu, która zawiera:

 • logotyp i opis salonu
 • dane adresowe i godziny otwarcia
 • wybrane 3 usługi z oferty


Niepełna wizytówka salonu - bez zapisów on-line

Darmowa wizytówka salonu bez opcji zapisu online

Wizytówka Twojego salonu, która zawiera:

 • logotyp i opis salonu
 • dane adresowe i godziny otwarcia
 • nieograniczoną ilość usług
 • galerię zdjęć salonu

Pełna wizytówka salonu – z zapisami on-line

Darmowa wizytówka salonu, w opcji z zapisami online, w naszym serwisie

Wizytówka Twojego salonu, która zawiera:

 • logotyp i opis salonu
 • dane adresowe i godziny otwarcia
 • nieograniczoną ilość usług
 • galerię zdjęć salonu
 • opinie użytkowników o Twoich zabiegach i opinię o salonie
 • zapisy on-line

Inspiracje tygodnia

Cykl artykułów codziennie promowany na stronie głównej serwisu zapiszsie.com. Temat artykułu zmienia się co tydzień. Codziennie, od poniedziałku do piątku, dodajemy kolejny fragment tekstu. Codziennie pojawia się nowa sekcja, która wzbogaca cały artykuł o nowe informacje.

Cały artykuł

Artykuły branżowe

Artykuł sponsorowany – każdego dnia dodajemy sekcję, w której skupiamy się na innym aspekcie Twojej działalności bądź produktu. Zamówiony przez Ciebie tekst jest promowany na stronie głównej serwisu zapiszsie.com, a po tygodniu jest dalej dostępny w archiwum Inspiracji Tygodnia. Możesz skorzystać z naszego harmonogramu tematów, lub przysłać materiały i zaproponować swój własny temat.


Sekcja artykułu

Artykuł branżowy

Jedna, wybrana przez Ciebie, sekcja naszego artykułu tygodnia. Do wyboru: salon, zabiegi, produkty, porady eksperta. Zamówiona przez Ciebie sekcja będzie częścią artykułu promowanego na stronie głównej serwisu zapiszsie.com, a po tygodniu będzie dalej dostępna w archiwum Inspiracji Tygodnia. Możesz skorzystać z naszego harmonogramu tematów, aby znaleźć tydzień, którego temat będzie Ci odpowiadać najbardziej.


Kafelek promocyjny

Blok promocyjny w treści artykułu na stronie

Jeden kafelek promocyjny w sekcji salony, zabiegi lub promocje. Na zakończenie każdej sekcji wyświetlanych jest kilka salonów, usług lub produktów promowanych. Twój kafelek będzie mieć zasięg ogólnopolski. Możesz skorzystać z naszego harmonogramu tematów, aby znaleźć tydzień, którego temat będzie Ci odpowiadać najbardziej.

Newslettery

Do bazy detalistów

Indywidualnie przygotowany mailing, stworzony na podstawie dostarczonych przez Ciebie materiałów, lub z treściami opracowanymi w oparciu o Twoje wytyczne. Mailing do detalistów to oferta korzystna zarówno dla właścicieli salonów, jak i dla dystrybutorów np. kosmetyków.


Do bazy salonów

Indywidualnie przygotowany mailing, stworzony na podstawie dostarczonych przez Ciebie materiałów, lub z treściami opracowanymi w oparciu o Twoje wytyczne. Mailing do detalistów to oferta korzystna zwłaszcza dla dystrybutorów, szkoleniowców itp.


Wybrany moduł standardowego newslettera do detalistów

Jeden moduł Standardowego mailingu do czytelników detalicznych zapiszsie.com. Mailing jest wysyłany co 2 tyg., według wcześniej przygotowanego harmonogramu tematów. Oferta korzystna zarówno dla właścicieli salonów, jak i dla dystrybutorów.


Wybrany moduł standardowego newslettera do salonów

Jeden moduł Standardowego mailingu do salonów w bazie zapiszsie.com. Mailing jest wysyłany co 2 tyg., według wcześniej przygotowanego harmonogramu tematów. Oferta korzystna dla dystrybutorów, producentów i szkoleniowców.

Wyniki wyszukiwania

Promocja salonu

Pierwszeństwo w wyświetlaniu się na liście salonów, którą klient otrzymuje jako wynik wyszukiwania. Przykład: Twój salon znajduje się w Warszawie - klient wyszukuje „salon Warszawa” – Twój salon pojawia się jako jedna z pierwszych propozycji.


Promocja na Facebooku

Post reklamowy

Post przygotowany na podstawie dostarczonych przez Ciebie materiałów, lub stworzony przez nas według nadesłanych wytycznych. Post zostanie zamieszczony na profilu Fb zapiszsie.com.

Nie dodałeś żadnej usługi

lub zadzwoń:
882 143 936

promuj salon wsród klientów z twojego miasta

Pobierz aplikację do zapisów on-line i zarządzania salonem, stwórz wizytówkę i dołącz do zapiszsie.com
Pola obowiązkowe. Rejestrujac się akceptujesz regulamin.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.