2002

tutaj wszystko się zaczęło

W Warszawie powstaje Warsztat Piękna – gabinet kosmetyczny. Salon stawia na indywidualne podejście, dzięki czemu zdobywa duże grono zadowolonych klientów.

Ilustracja symbolizująca otwarcie salonu kosmetycznego Warsztat Piękna
2007
Logotyp firmy Media4U

Warsztat Piękna rozpoczyna współpracę z Media4U. Powstaje sklep internetowy, który proponuje detaliczne wersje kosmetycznych marek profesjonalnych.

2012
Wizualizacja kalendarza wizyt w aplikacji Gabi.net

Wprowadzamy nasze autorskie narzędzie do zarządzania salonem – Gabi.net. Aplikacja powstaje w oparciu o doświadczenia Ani w branży beauty, Krzyśka, Adama i Wojtka w branży IT, a cały projekt koordynuje Justyna. Do zespołu dołącza Olga, która od tego momentu zawsze pomaga nam w kwestiach merytorycznych i zajmuje się kontaktem z klientami.

2014

Nagroda Inspiracje Roku 2014 w kategorii Produkty Unikatowe i Innowacyjne dla teamu produkcyjnego: Adama, Patryka, Piotrka, Krzyśka i Wojtka za aplikację Gabi.net

Statułetka
2014wrzesień
Kosnetyki organiczne w ofercie sklepu Warsztat Piękna

Jako jeden z pierwszych w Polsce, Warsztat Piękna decyduje się na dystrybucję marek organicznych. Wybierane są wyłącznie sprawdzone produkty, doskonałe do pielęgnacji skóry. Oprawą graficzną sklepu zajmują się Ada i Dorota.

2014listopad
Kosmetyki marki Beyond Organic Skincare w ofercie sklepu Warsztat Piękna

Wprowadzamy do Warsztatu Piękna brytyjską markę Beyond Organic Skincare. Prawdziwie czyste produkty, bezpieczne dla zdrowia, pielęgnują nawet najbardziej wymagającą skórę.

2015

styczeń

Wprowadzamy do Warsztatu Piękna amerykańską markę Tata Harper Skincare. Produkty ekskluzywne, doskonałej jakości, w 100 % naturalne i wysoce efektywne.

Kosmetyki marki Tata Harper Skincare w ofercie sklepu Warsztat Piękna
2015lipiec
Kosmetyki marki RMS Beauty w ofercie sklepu Warsztat Piękna

RMS Beauty składa nam propozycję współpracy i wybiera nasz zespół na swojego przedstawiciela na polskim rynku.

2015listopad
Kosmetyki wyróżnione w konkursie InStyle BEST BEATU BUYS 2015

2 produkty z naszej oferty wyróżnione w konkursie InStyle BEST BEATU BUYS 2015 – Odmładzający krem na dzień Ultra Radiance Beyond Organic Skincare oraz Resurfacing Mask Tata Harper

2016

styczeń

Produkt RMS Beauty Living Luminizer laureatem w konkursie Wybór Roku 2015 Magazynu LNE.

Nagrodzone kosmetyki RMS Beauty Living Luminizer
2016kwiecień
Kosmetyki Juice Beauty w ofercie sklepu Warsztat Piękna

Wprowadzamy do Warsztatu Piękna amerykańską markę Juice Beauty, w której dyrektorem kreatywnym jest Gwyneth Paltrow.

2016czerwiec
Wizualizacja wizytówki salonu w serwisie zapiszsie.com

Nasz zespół tworzy zapiszsie.com. W powiększonym składzie nadal stawiamy na jakość, sprawdzone usługi, ekspertów i ich salony, niszowe produkty. Po raz kolejny podchodzimy do projektu z pasją i zaangażowaniem.

Poznaj nasz zespół

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.