Polityka zliczania ocen

Na zapiszsie.com dbamy o wiarygodność serwisu i dokładamy wszelkich starań, aby pojawiały się  tu wyłącznie sprawdzone, profesjonalne salony. Wiemy, jak ważna jest opinia innych, dlatego chcemy, aby klienci mogli wyrazić swoje zadowolenie z zabiegu i wizyty w salonie.

Klienci, którzy zapisali się na wizytę za pośrednictwem serwisu zapiszsie.com, mogą podzielić się swoimi wrażeniami i opiniami na temat ostatnio odwiedzanego miejsca. Po odbytej wizycie, klienci otrzymują link do formularza, wraz z prośbą o wystawienie opinii o salonie i zabiegu, na którym byli.

Klient ma możliwość oceny następujących aspektów wizyty:

Oferta salonu – bogactwo oferty zabiegów,

Profesjonalizm salonu  - profesjonalizm personelu w salonie,

Atmosfera w salonie – nastrój panujący w salonie i podczas zabiegu,

Poszczególne zabiegi – zabieg, na który zapisał się klient.

Oceny można dokonywać w skali od 0 do 5, gdzie 5 żółtych gwiazdek to ocena najwyższa, a 0 gwiazdek to ocena najniższa.

W skład oceny salonu wchodzą więc następujące czynniki: oferta, profesjonalizm, atmosfera i średnia ze wszystkich zabiegów, wszystkie ocenione w skali od 0 do 5. Na ich podstawie uzyskujemy średnią ocenę salonu, która aktualizowana jest codziennie.

Oceny poszczególnych zabiegów to średnie ze wszystkich opinii, które wystawili klienci, którzy byli na danym zabiegu.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.