Salon Urody Daria

Geodetów 7a
05-509 Józefosław

tel. 227508730 | daria.olszewska97.97@o2.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek
08:00 - 19:00
Wtorek
08:00 - 19:00
Środa
08:00 - 19:00
Czwartek
08:00 - 19:00
Piątek
08:00 - 19:00
Sobota
08:00 - 14:00
Niedziela
nieczynne

O nas

"Nowocześnie, miło, życzliwie, profesjonalnie."
"Zajrzałam do Darii tylko na chwilę, a wyszłam młodsza o 10 wiosen :) Tylko tam-wyczarowanie młodości kolorową fantazją i dbałością o każdy detal-po prostu bezcenne."
"Cóż ja mogę powiedzieć... od 17 lat chodzę do Salonu "Daria". Wspaniały i profesjonalny zakład fryzjerski połączony z gabinetem psychoterapii :D Wyjątkowa właścicielka <3<3"
Tak mówią o nas nasze klientki, my dodamy tylko tyle że fryzjerstwo to nasza pasja i że klient jest najważniejszy.
Polecamy zajrzeć na naszego Facebooka: Salon DARIA, oraz Instagrama: salon_fryzjerski_daria.

Zapraszamy!

Opinie

  • Urszula Jak zwykle miła obsługa. Człowiek czuje się jak w rodzinie. Serdecznie dziękuję za pyszną kawę. A włosy - jak zwykle jestem zadowolona.
Pokaż wszystkie opinie

Zabiegi

Włosy

Dekoloryzacja/Ściąganie koloru + tonowanie 120ml

Dekoloryzacja wymaga czasu. Podany czas może się różnić, wszystko zależy od tego w jakim stopniu będą się rozjaśniać włosy. Pracujemy na rozjaśniaczach SilkLift firmy Goldwell. Silk Lift to niezawodne i szybkie rozjaśnienie nawet o 7 tonów, idealny do pasemek i całościowego rozjaśniania, posiada Anti-Yellow-System: zwalcza niepożądane żółte tony. Sprawdzone działanie pielęgnacyjne podczas zabiegu rozjaśniania dzięki Silkprotein Complex, z IntraLipid: uzupełnia brakujące lipidy we wnętrzu włosa, mniejsze uszkodzenie włosa aż do 25% w porównaniu do profesjonalnych rozjaśniaczy wiodących marek. Podana cena obejmuje dwie miarki rozjaśniacza i tonowanie. Dwie miarki wystarczy na pokrycie krótkich włosów. W cenę wliczone jest strzyżenie z modelowaniem.  

 (0 opinii) |  180 min  |  od 220.00 zł


Dekoloryzacja/Ściąganie koloru + tonowanie 180ml

Dekoloryzacja wymaga czasu. Podany czas może się różnić, wszystko zależy od tego w jakim stopniu będą się rozjaśniać włosy. Pracujemy na rozjaśniaczach SilkLift firmy Goldwell. Silk Lift to niezawodne i szybkie rozjaśnienie nawet o 7 tonów, idealny do pasemek i całościowego rozjaśniania, posiada Anti-Yellow-System: zwalcza niepożądane żółte tony. Sprawdzone działanie pielęgnacyjne podczas zabiegu rozjaśniania dzięki Silkprotein Complex, z IntraLipid: uzupełnia brakujące lipidy we wnętrzu włosa, mniejsze uszkodzenie włosa aż do 25% w porównaniu do profesjonalnych rozjaśniaczy wiodących marek. Podana cena obejmuje 3 miarki rozjaśniacza i tonowanie. Trzy miarki wystarczą na pokrycie średnich włosów. W cenę wliczone jest strzyżenie z modelowaniem. Każda dodatkowa miarka rozjaśniacza (60ml) kosztuje 50 zł.  

 (0 opinii) |  180 min  |  od 260.00 zł


Dekoloryzacja/Ściąganie koloru + tonowanie 60ml

Dekoloryzacja wymaga czasu. Podany czas może się różnić, wszystko zależy od tego w jakim stopniu będą się rozjaśniać włosy. Pracujemy na rozjaśniaczach SilkLift firmy Goldwell. Silk Lift to niezawodne i szybkie rozjaśnienie nawet o 7 tonów, idealny do pasemek i całościowego rozjaśniania, posiada Anti-Yellow-System: zwalcza niepożądane żółte tony. Sprawdzone działanie pielęgnacyjne podczas zabiegu rozjaśniania dzięki Silkprotein Complex, z IntraLipid: uzupełnia brakujące lipidy we wnętrzu włosa, mniejsze uszkodzenie włosa aż do 25% w porównaniu do profesjonalnych rozjaśniaczy wiodących marek. Podana cena obejmuje jedną miarkę rozjaśniacza i tonowanie. Jedna miarka wystarczy na pokrycie bardzo krótkich włosów. W cenę wliczone jest strzyżenie z modelowaniem.  

 (0 opinii) |  180 min  |  od 180.00 zł

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.